Що на вас чекає на занятті? У залі «Сурья» м’який та комфортний тропічний клімат (t 36C, вологість 40%), 16 інфрачервоних ламп BILUX, які глибоко прогрівають тіло, унікальна система зволоження, кондиціювання та вентиляції з прямою подачею свіжого повітря, акустична система та натуральне покриття для підлоги.
Всі ці продумані елементи створюють атмосферу, яка допоможе відчути всі переваги справжньої гарячої йоги!

І, звичайно ж, просторий, екологічно чистий простір з панорамними вікнами — зал, площа якого 90 кв.м. подарує вам відчуття свободи та задоволення від практики. Після консультацій з інженерами-проектувальниками найкращих залів для Бікрам-йоги в США, ми збудували (буквально — звели з нуля на даху сусідів з першого поверху) вузькоспеціалізований зал для гарячої йоги Сурья з трирівневою системою вентилювання, панорамною зерною склінням.

Чимало людей цікавляться, чи можна скинути вагу, займаючись гарячою йогою? І відповідь буде – так!
Гаряча йога – це новий унікальний метод грамотного та безпечного схуднення, в якому поєднуються елементи йоги та сауни, причому втрата ваги – це лише один із приємних наслідків занять у гарячому залі. Гаряча йога допомагає вашому організму зняти напругу, і отримати приємну легкість у тілі.

Гаряча йога як інший вид фізичної активності допомагає досить швидко схуднути, оскільки розганяє під час виконання вправ обмін речовин на 10%, і калорії продовжують спалюватися протягом тривалого періоду після закінчення заняття.

По-перше, коли ви виконуєте серію вправ у розігрітому до температури 35-37 ° C приміщенні з особливим кліматом (40% вологості), відбувається процес природної терморегуляції (самоохолодження). І вже це є пусковим механізмом для спалювання кілокалорій. Разом з згодом з вашого організму виходять токсини, шлаки та зайва рідина. Протягом класу необхідно обов’язково заповнювати втрати рідини, випиваючи достатньо чистої негазованої питної води – 0,5 – 1 літра.

І по-друге, виконання фізичних вправ також є активним навантаженням із ефективним енерговитратним процесом. Спеціальна послідовність асан гарячої йоги інтенсивно проробляє всі м’язи вашого тіла, зміцнюючи ваше тіло, покращуючи його фізичну форму, надаючи йому гарний рельєф. Підвищення витривалості, зміцнення серцево-судинної та дихальної систем, покращення роботи опорно-рухового апарату – це одні з кількох результатів регулярного відвідування гарячих класів.

Наприкінці класу на вас чекає холодний рушник, який викладач дбайливо укладає на лоб у шавасані. Ми дозволяємо всім практикуючим залишатися в шавасані стільки, скільки вони вважають за потрібне. Після закінчення заняття на вас чекає лід для обличчя в роздягальнях, щоб покращити стан шкіри обличчя, і звичайно чай для всіх та спілкування з викладачем у Lounge Cafe.

Все, що вам потрібно для заняття – це:

  • зручний одяг для практики
  • килимок (надаємо безкоштовно)
  • спеціальний рушник для йоги (можна взяти в оренду)
  • рушник для душу (можна взяти в оренду)
  • питна вода у склі або нетоксичній пластиковій тарі (можна купити в студії)