Ця динамічна практика, яка ґрунтується на принципі безперервного прогресу практикуючого. Ця практика не має на меті підлаштуватися під особливості тіла, навпаки – вона провокує йогіну до розвитку фізичної сили, витривалості, гнучкості, а також ментальної стійкості.

Інтенсивний клас йоги в ЙогаДомі (Одеса) заснований на послідовності асан, які пов’язані між собою за допомогою «віньяс» – певних повторюваних комплексів рухів, які у свою чергу пов’язані з пранаямою. Належну увагу приділено напрямку енергетичних потоків у вашому організмі, а також концентрації уваги, зосередженості погляду на певних точках.

Практикуючи інтенсивну йогу, можна помітити, що комплекс віньяс і асан, а також пранаями змушує ваше тіло сильно потіти. В результаті цього ваші м’язи отримують більший приплив крові, а отже, перебувають у повній бойовій готовності. Суглоби, зв’язки та сухожилля розігріваються, стають пластичнішими, і у всіх тканинах посилюється обмін речовин, що веде до детоксикації через потові залози. За допомогою подібних практик можна позбутися такого явища, як відкладення солей у суглобах. Роблячи віньяси, крім розвитку тіла ми відчуваємо також повне розумове розслаблення і ментальне очищення. Це чудовий метод позбудеться зайвих думок, які постійно накопичуються у нашій голові.
Слід пам’ятати про те, що віньяса має на меті синхронізувати рух та дихання. Кожен рух має припадати на один цикл дихання, а ваш погляд завжди повинен бути зосереджений на певній точці.

Все своє життя ми рухаємося вперед, і в кожному нашому починанні хвилинний перепочинок це крок назад. Цей принцип працює абсолютно скрізь, чи то просування кар’єрними сходами, чи практика йоги – нічого не терпить слабини. І для того, щоб безперервно вдосконалювати своє тіло в гармонії з розумом, необхідно мати таку ж цілісну та постійну практику. Саме такою практикою є клас Power йоги, яка є найбільш вільною, цілісною та збалансованою системою йоги.

Метод примітний тим, що послідовний потік асан, динамічно пов’язаних між собою віньясами – плавними переходами від однієї пози до іншої, пов’язаними з чітким контролем дихання. Ця йога не пропонує вам простий набір поз, які можна виконати у будь-якій зручній послідовності. Це флоу-йога, тобто практика послідовного та нерозривного руху тіла, дихання та розуму. Віньяса подібна до танцю, послідовність поз і віньяс, плавне динамічне входження і нетривала статична фіксація створюють гармонію та красу йоги.
Флоу-йога є досить вільною методикою, де особливості перебігу заняття підбираються в залежності від поставлених цілей, наявних можливостей та доцільності. Практика може стати більш динамічною або м’якшою, можуть бути додані або прибрані силові елементи, підлаштовуватися під будь-які умови.

Під час практики дотримується темп перебігу заняття, рівність фаз входу-виходу та фіксації пози, що рівносильно напрузі та розслабленню, а так само поступово наростає ритм, що поступово досягає піку, на якому спостерігається максимальна концентрація фізичної напруги, емоційної складової та ментального усвідомлення, з наступним поступовим спаданням. Така ритмічність неймовірно важлива, оскільки з її допомогою мобілізуються приховані резерви нашого тіла, відбувається справжнє розкриття та усвідомлення практики.
Така пактика йоги допомагає вам побачити ваш прихований потенціал, розкрити його та розвиватися духовно та фізично. Немає відчуттів краще, ніж почуття переваги над собою колишнім. За допомогою йоги ви постійно будете тішити себе відкриттям нових горизонтів і набуттям нових можливостей!
Використовуйте йогу, будуйте нового себе, а ми вам допоможемо!

Якщо у вас виникли питання щодо інтенсивного класу йоги в Одесі, зателефонуйте за тел (048) 709-108-5.

Пам’ятайте – тільки через зусилля та старання можна набути гармонії!