Багато хто переживає, що прийшовши вперше на заняття з йоги Айєнгара вони не зможуть впоратися з навантаженнями і не впораються з технікою виконання складних асан. Ці побоювання абсолютно марні, оскільки йога Айенгара це насамперед філософія, яка ставить собі за мету створювати навантаження. Ви не відчуватимете втоми, як після тренування у тренажерному залі. Навпаки, ви будете виходити після занять повними енергії, розслабленими та умиротвореними.

На самому початку вашого знайомства з йогою Айенгара ви виконуватимете вправи, які допоможуть підготувати ваше тіло і розум до більш глибокого вивчення йогічних практик. Але це не означає, що ці заняття будуть приносити користь лише надалі, а на цьому етапі виявляться марними: вправи допоможуть сформувати здорову поставу, зміцнити м’язи та їхній фіксуючий апарат, допоможуть розвинути еластичність суглобів і зв’язок, сформують правильне дихання. Освоївши на початковому етапі базові асани, ви успішно прогресуватимете, перейшовши більш високий рівень практики.

Йога для початківців в Одесі в ЙогаДомі має на меті навчити людину дбайливо ставитися до свого тіла, навчитися прислухатися до нього та до його потреб, бути уважним до його особливостей. Успішно освоївши ці навички, ви зможете позбавитися всіх можливих проблем вашого тіла, які так довго переслідували вас через відсутність взаєморозуміння свідомості та організму.
«Навіщо це мені все?», — запитаєте ви? Ось і відповідь на ваше запитання – короткий перелік із 11 причин, з яких йогу за методом Айєнгара має освоїти кожен:

 • Фізична сила
  Виконуючи різні асани, ви, без сумніву, досягнете значного успіху в розвитку м’язів. Почуватися сильним, не бачити перед собою перешкод, нічого не зміцнює віру в себе краще.
 • Краса
  Спалюючи жири, підтягуючи м’язи, приділяючи увазі свого тіла, ви приведете свою фігуру в порядок, так що вашим формам заздрити оточуючі.
 • Молодість
  Регулярні заняття йогою Айенгара допомагають підтримати наш гормональний фон на колишньому рівні, стимулюють вироблення статевих гормонів та знижують рівень негативних ефектів глюкокортикоїдів, тим самим повертаючи нам солодкий смак молодості та здоров’я.
 • Здоров’я
  Сукупність усіх методик та їх вплив на наше тіло допомагають нам вибудувати всі обмінні процеси саме таким чином, щоб вони функціонували найбільш правильно, і приносили нам максимум користі. Завдяки йозі Айєнгара ми можемо не тільки запобігти захворюванням, але й вилікувати наявні. Ви забудете про болі в суглобах, м’язах, приведете в норму травлення, серцево-судинну та нервову систему.
 • Щастя
  У відповідь на фізичне навантаження наш мозок дає нам величезне заохочення, у вигляді вироблення та викиду в кров ендорфінів (гормонів та нейромедіаторів, які відповідають за наші відчуття та емоції). Це дарує нам безмежну радість і щастя, позбавляє стресів і допомагає абстрагуватися від рутини. Так само ці речовини володіють потужним знеболюючим ефектом, так що якщо вас переслідують постійні болі деінде, то в ці моменти ви про них забуватимете.
 • Поліпшення імунітету
  Заняття йогою для початківців та виконання вправ покращує кровоприплив до органів, що веде до нормалізації вироблення антитіл (імуноглобулінів), нормального дозрівання та функціонування імунокомпетентних клітин. Покращуючи власний імунітет, ви зможете забути про хвилюючі всі спалахи інфекційних захворювань, які не рідкість в холодну пору року.
 • Нормалізація психіки
  Навчившись відволікатися від навколишніх чинників, навчившись боротися зі стресами і дратівливістю, приборкавши свої емоції, ми досягаємо значного прогресу в становленні здорової та адекватної особистості, позбавляємося внутрішнього дискомфорту, який нерідко є причиною розвитку вже не ментального дискомфорту, а цілком відчутних.
 • Розвиток духу
  Поряд з розвитком тіла ми так само упорядковуємо наші думки, пов’язуємо свідомість і підсвідомість як між собою, так і з нашим тілом. Уроки йоги створюють внутрішню гармонію, яка прагне виходу назовні та створення гармонії навколо нас.
 • Поліпшення пам’яті та працездатності
  Позбавившись стресів і хвилювань, наш мозок більше не обтяжений тяжким вантажем, який весь час тягнув його продуктивність вниз. Тепер він може по-справжньому розкрити весь свій потенціал, збільшивши обсяг інформації, швидкість її обробки і тривалість зберігання, тим самим подарувавши вам чималу перевагу над більшістю.
 • Розвиток креативності та творчого мислення
  Практикуючи йогу, ви дедалі частіше почнете помічати нестандартні прояви вашого мислення. У розкутому тілі та розумі дозрівають по-справжньому геніальні ідеї. Так само немає кращого часу для внутрішнього діалогу та прийняття якогось важливого рішення, ніж під час занять, коли ви залишаєтеся наодинці із самим собою.
 • Відмінне хобі
  Йога крім усього іншого є відмінним хобі, оскільки приносить вам масу користі, дозволяє дізнатися багато нового,