Тут ми постаралися зібрати найбільш повну інформацію, яка буде корисна всім практикуючим, а особливо новачкам
Що таке йога?

Йога – це не релігія, це – філософія, яка зародилася в Індії близько 5000 років тому. Не треба відмовлятися від своїх власних релігійних переконань, щоби практикувати йогу. Вивчення трактатів з йоги може покращити ваше розуміння та задоволення від йоги, але це не є необхідним. Ми рекомендуємо вам удосконалюватися у вашій повсякденній практиці, прагнемо бути «зараз» під час заняття, і насолоджуючись процесом, дізнатися до чого він вас приведе.

Я новачок у йозі. З чого мені почати?
 • Прийміть душ або вмийтеся прохолодною водою (ця освіжить і «змиє» напруга, що накопичилася).
 • Будь ласка, не використовуйте парфумерію, особливо різкі аромати під час практики.
 • Щоб уникнути травм перед заняттям, знімайте ланцюжки, браслети, годинники, кільця з опуклими елементами.
 • Відключіть мобільний телефон та переконайтеся, що під час практики вас не потурбують.
 • Не варто також голосно розмовляти у залі для йоги, адже ви можете перешкодити іншим практикуючим.
 • Готуючись до практики, відпустіть сторонні думки, поміркуйте у тому, навіщо ви займаєтеся йогою, яких цілей хочете у своїй досягти, вирішите, кому чи чого ви хочете присвятити свою практику.
 • Щоб уникнути непорозумінь ознайомтеся. будь ласка, заздалегідь з договором публичної оферти.
Які заняття ви пропонуєте?
 • Йога Айенгара
 • Гаряча йога
 • Хатха-йога
 • Йога для дітей
 • Йога для вагітних
 • Аштанга-віньяса йога
 • Стретчинг та міофасціальний реліз
Ви пропонуєте гарячу йогу?

У нашому залі «Сурья» м’який та комфортний тропічний клімат (t 36C, вологість 40%), 16 інфрачервоних ламп BILUX, які глибоко прогрівають тіло, унікальна система зволоження, кондиціювання та вентиляції з прямою подачею свіжого повітря та акустична система.
Всі ці продумані елементи створюють атмосферу, яка допоможе відчути всі переваги справжньої гарячої йоги!

Що мені взяти із собою?

Вам достатньо зручного одягу. Якщо у вас немає килимка для йоги, можете використовувати килимки в залі, але з точки зору гігієни краще придбати та використати свій.

Що мені вдягнути?

Приготуйте зручний одяг, який не обмежує рухів – футболку або майку (бажано зі 100% бавовни або з невеликим додаванням синтетики), і зручні штани або шорти. Рекомендуємо займатися босоніж – це допоможе покращити ефективність практики. Головне — щоб одяг був комфортним!

Чи можна їсти перед заняттям?

Варто утримаються від їжі за 2-3 години до початку заняття (якщо ви голодні, можна дозволити собі легке перекушування за 1 годину до практики).

Ви пропонуєте індивідуальні заняття?

Індивідуальні заняття йогою – хороший старт для початківців, а також можливість швидко вдосконалити свою практику тим, хто вже має досвід у йозі.

При індивідуальних заняттях йогою беруться до уваги особливості практикуючого: рівень підготовки, вік, розпорядок дня. Викладач підбирає комплекс асан та пранаям, залежно від поставленої мети, складає індивідуальний графік занять йогою, а також дає рекомендації щодо правильного харчування, згідно з Аюрведою.

Під час індивідуального уроку викладач особливо уважно стежить за правильністю поз та вдосконалює техніку їх виконання. Найбільш цінними такі заняття будуть для тих, хто цікавиться йога-терапією, адже в такому разі заняття будуть безпосередньо націлені на покращення здоров’я практикуючого.

Йога – це процес індивідуального розвитку особистості, незалежно від того, яку мету ви ставите перед особистим тренером з йоги: вирішення певних проблем зі здоров’ям, підтримання хорошої фізичної форми, поглиблення і поліпшення практики асан і пранаям, усунення стресу, що само накопичується, саморозвиток і вдосконалення себе, а може, хочете в майбутньому стати викладачем йоги, або просто бажаєте дуже приємно провести час.

Заняття йогою з персональним інструктором в Одесі набирають все більшої популярності, адже така практика приносить максимальний ефект для здоров’я!

Щоб розпочати заняття, выберіть вчителя та погодьте з адміністратором дату та час вашого візиту, зателефонувавши за тел. +38 (048) 709 108 5 або залишіть заявку через форму зворотного зв’язку.

У вас є місце, де я можу переодягтися?

Просторі чоловіча та жіноча роздягальні з великими індивідуальними осередками, теплими підлогами, елітною сантехнікою та величезними дзеркалами обладнані душовими кабінками та санвузлами, де ви знайдете екологічно чисте мило, фени та індивідуальні рушники для рук як у п’ятизірковому готелі.

Що якщо я запізнюся?

Не спізнюйтесь на заняття. Постарайтеся вийти раніше, пройтися в неспішному темпі, подумати про майбутню практику – все це допоможе вам заспокоїти розум і налаштуватися на заняття.

А як щодо паркування авто?

Паркування автомобілів – на вулиці Маршала Говорова.

Якщо я не гнучкий(а), чи підійде мені йога?

Фізична сторона йоги поєднує силу і гнучкість. Багато негнучких людей сильні, але їм не вистачає повноти діапазону руху. Якщо ви з їхнього числа, то йога це те, що вам потрібно.

Скільки учнів зазвичай на занятті?

Зазвичай до 20 осіб.

Скільки разів на тиждень мені варто практикувати?

Ми закликаємо практикувати йогу якнайчастіше. Регулярна практика забезпечує дивовижні переваги як фізично, так і психічно. Ми рекомендуємо принаймні три класи на тиждень з метою створення щоденної практики.

Чи складні заняття йогою?

Фізично йога може кидати виклик вашим фізичним можливостям, але заняття йогою це набагато більше, ніж звичайне тренування. За допомогою різних асан (поз), м’язи та суглоби витягуються, і розвивається сильний центр тіла. Навчання контролю над диханням, разом з фізичними зусиллями приносить почуття спокою, яке переноситься і в повсякденне життя.

Чи є протипоказання до занять йогою у загальній групі?
 • Тяжкий фізичний стан та гострий біль, викликаний загостренням хронічного захворювання
 • Нещодавні операції, які вимагали хірургічного втручання, і навіть післяопераційні стану
 • Тяжкі травми хребта
 • Розлади психіки (невроз, шизофренія, епілепсія)
 • Важкі захворювання серця та серцево-судинної системи
 • Вживання алкоголю чи наркотичних речовин
 • Вагітним необхідно змінити загальні класи йоги на спеціальну йогу для вагітних.
Як поводитися під час заняття?

Повідомте викладачі про спільноти вашого здоров’я, а також (для жінок) повідомляйте, якщо у вас період,т.к. існують протипоказання до виконання деяких поз.

Уважно слухайте викладача, спостерігайте за положенням тіла в асанах і за необхідності вносите корективи, але не перенапружуйтесь. Пам’ятайте, що йога не повинна бути агресивною, і результат досягається через розслаблення, а не через напругу. Поважайте можливості свого тіла, і не йдіть далі за межі. Поза (асана) має бути стійкою та зручною.

Насолоджуйтесь процесом! Природне рівне дихання, спокійний розум, ненапружене тіло – ознаки правильної практики.

Підтримуйте порядок у залі, обережно складайте пледи, болстери, ремені, блоки для йоги та килимки.

Наприкінці заняття обов’язково залишитеся на кілька хвилин у Шавасані, повністю розслабтеся як фізично, так і ментально.

Згадайте, кому чи чому ви присвячували це заняття, подумки подякуйте своїм вчителям, простір навколо і подякуйте собі за старання та набутий досвід.

Що означає "Намасте"?

У йозі ми вважаємо, що є світло та божество усередині кожного з нас. «Намасте» — це вітання на санскриті, яке означає: «Божественне в мені визнає і шанує божественне у вас». Традиційно ми обмінюємося цим почуттям наприкінці класу.

Скільки коштують абонементи?

Актуальну вартість ви знайдете у розділі “Ціни

Що робити, якщо мій абонемент закінчився за терміном дії, а в ньому ще залишилися відвідування?

Якщо у абонементу закінчився термін дії, але залишилися відвідування, то при купівлі наступного абонементу протягом першого тижня після закінчення попереднього ми додамо заняття до нового абонементу (але не більше 3-х).